itt Szigetvár és vidéke
Hírek
Mitől lesz különleges idén a pécsi adventi vásár?
Mitől lesz különleges idén a pécsi adventi vásár?

Óriási érdeklődés közepette rekord létszámú, közel 2900 gyermek jelentkezett az Adventi Fényfestő Gyerekrajzpályázatra. A legjobbak a pécsi Dzsámira vetítve fognak fényfestett alkotásként mosolyt és meghittséget hozni az adventi vásárba érkezők szívébe.

2024-11-24

7 látogató

Egybenyitni vagy nem nyitni? Ez itt a kérdés
Egybenyitni vagy nem nyitni? Ez itt a kérdés

Nyissuk egybe a helyiségeket? Íme, az előnyök és hátrányok.

2024-11-24

7 látogató

Eltűnik a karácsonyi varázs az életünkből?
Eltűnik a karácsonyi varázs az életünkből?

Szerkesztőségünk postaládájába rengeteg levél érkezett olvasóinktól, hogy a pécsi áruházak már kora szeptemberben kipakolták a csokimikulásokat, a karácsonyi díszeket. Ennek apropóján két szakembert hívtunk be stúdiónkba, akik külön-külön megvizsgálták a korai karácsonyi készülődés okait és hatásait a jövőre és a többi ünnepre nézve.

2024-11-24

7 látogató

Zlatko Rakonjac: a győzelem volt a lényeg
Zlatko Rakonjac: a győzelem volt a lényeg

Megtört a jég, szombaton megszerezte első (3 pontot érő) győzelmét a PVSK-Mecsek Füszért férfi vízilabda OB I. idei kiírásában. Zlatko Rakonjac, a pécsiek vezetőedzője visszafogottan értékelt a mérkőzés után.

2024-11-24

6 látogató

Bill Viola, a kiemelkedő kortárs videóművész kiállítása látható a Városligetben
Bill Viola, a kiemelkedő kortárs videóművész kiállítása látható a Városligetben

A csütörtökön nyílt Csend című tárlatot a városligeti NEO Kortárs Művészeti Tér mutatja be a budapesti Millennium Házában. Bill Viola, a kortárs videóművészet kiemelkedő alkotójának műveit 2025 márciusának végéig láthatja a közönség.

2024-11-24

11 látogató

 Pécsi házaspár kapta idén a
Pécsi házaspár kapta idén a "Jó emberek Oscar díját", a Kopp-Skrabski fődíjat

A Három Királyfi, Három Királylány Mozgalom minden évben díjazza azokat a személyeket, házaspárokat és kutatókat, akik a családokért, mások boldogulásáért, testi-lelki egészségéért, valamint a közösségekért dolgoznak az élet legkülönbözőbb területein. Idén ezt dr. Pécsi Rita és Uzsaly Zoltán érdemelte ki.

2024-11-24

9 látogató

Státusz

Facebook

Települések a környéken

Helyek a környéken